9. 5. 2015

Další výhra - Jivina - SKP Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
Za deště ve druhém pololočase jsme si vítězství zasloužili.

3. 5. 2015

JO! Vyhráli jsme v Obrubech za přítomnosti kamery TV Nova 1:0. Podrobnosti a fotky večer!
Tak je to tady a fotky jsou tady.

Pro TV Nova dnes komentoval František Hajlich smile

25. 4. 2015

Ach jo, prohráli jsme s Čistou 0:2. Ale zpočátku to nevypadalo úplně ztraceně. Škoda toho břevna, Zdeňku! Víc na stránce o utkání a ve fotogalerii.

18. 4. 2015

Vyhráli jsme. Doubrava A - Jivina 1:2. (více na stránce Sezona 2014/2015 a ve fotogalerii) A jdeme na příští týden na Čistou - vedoucí tým tabulky!!! Přijďte fandit!

17. 4. 2015

Tak v sobotu v 17.00 v Doubravě! Kdo pojede fandit?

11. dubna 2015

Vyhráli jsme 6 : 2 více na stránce Sezona 2014/2015

10. dubna 2015

Přijďte fandit - fotbalová sobota 11.4. v Jivině! Přivítáme Sporting Mladá Boleslav.

5. dubna 2015

Dnes se nehraje. 14. kolo se odkládá na náhradní termín.

4. dubna 2015

• 14. kolo hrajeme v neděli 5.4. v Klášteře od 14.00
  • po 13. kole jsme na 9. místě:

• 13. kolo SK Jivina - Březno 2:0 (1:0)
  • 12. kolo Bakov "B" - SK Jivina 8:1 (5:0) :-(
  • Uveřejněn rozpis jarní části 2014/2014 na stránce sezóny.

Počet diváků:

Už od druhé minuta Jivina prohrávala po zmatku v obraně. Technicky lépe hrající hosté často domácí přehrávali. Absence opor jivinských - brankáře Skály a kapitána Drašnara byla znát. Teprve ve druhém poločase se hrál vyrovnaněnjší zápas. Celkově se však výsledek odpovídal předvedené hře.

20. kolo

SK Dolní Bousov "B" - SK Jivina 3:1 (0:0)
rozhodčí: Petr Pažout
Jivina: Skála, Nevyhoštěný, Zikmnud, Maděra, Vávra, Zajíc, Drašnar, Holas, Pánek, Kuntoš, Řechtáček, náhr. Schöft
1:0 Drašnar (51.min)
1:1 (51.min)
2:1 (73.min)
3:1 (87.min)

V prvním poločase byla Jivina domácím vyrovnaným soupeřem. Hrálo se bez gólů. Jednu vyloženou šanci domácích zlikvidoval brankář Skála. Ve druhém poločase se Jivina ujala vedení. DOmácí ovšem záhy vyrovnali a ovládli hru. Po chybě obrany vstřelili dfomácí gól. I přesšance Jiviny (Kuntoš) se nepodařilo srovnat skóre. Naopak v závěru hosté zvýšili na konečných 3:1
(Josef Flanderka)

19. kolo

Sk Jivina - SKP Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
rozhodčí Vrabec
Jivina: Skála, Frydrych, Zikmund, Řechtáček, Vávra, Pánek, Drašnar, Matoušek, Zajíc, Kuntoš, Štafl
1:0 (2. min.) Matoušek
2:0 (89. min.) vlastní
Diváků 75
První poločas přinesl rychlý fotbal na obou stranách, který hned ve druhé minutě potvrdil Matoušek (Jivina) pěkným góĺem. Hosté nevyužili tři šance a Jivinu podržel brankář Skála. Ve druhém poločase SKP tlačil a vypracoval si také dvě pěkné šance, které opět bravurně pokryl brankář Jiviny Skála. V samém závěru zápasu si ze skrumáže před brankou vsítili hosté vlastní gól. V utkání rozhodčí udělil tři žluté domácím a čtyři žluté hostům a v závěru zápasu byl vyloučen hráč hostí Milan Hadváb.
Nejlepší hráč domácích byl jednoznačně brankář Skála a u hostí Kovač.

18. kolo

FK Obruby - SK Jivina 0:1 (0:1)
rozhodčí: Bišický
Jivina: Skála, Nevyhoštěný, Zikmund, Maděra, Vávra, Pánek, Drašnar, Matoušek, Řechtáček, Kuntoš, Zajíc, (náhr. Holas, Hajlich)
0:1 (18. min.) Drašnar z trestného kopu
Jivina sice získala 3 body do tabulky ale po nepřesvědčivém výkonu. Častou ztrátou míče dávala domácím i vyložené šance a svoje zbytečně zahazovala. Divácky to nebyl zážitek.

Na zápase byla přítomna kamera TV Nova a můžeme se těšit v průběhu týdne v Televizních novinách na krátký vstup v rámci pravidelné rubriky "Okresní přebor".

(Josef Flanderka, foto ©Jiří Benedikt)

17. kolo

SK Jivina - FK Slavoj Čistá 0:2 (0:0)
rozhodčí: Musil
Jivina: Skála P., Frydrych, Zikmund, Holas, Maděra (60. J. Šámal), Pánek (86. Skála Jan), Drašnar, Matoušek, Řechtáček, Kuntoš, Štafl,
Góly hostů: Horáček (64. a 74. min.)

V 1. poločase byla Jivina vedoucímu mužstvu tabulky vyrovnaným soupeřem. Hráči hostů zahodili několik vyložených šancí, při kterých vyniknul náš brankař Skála. Jivina si vypracovala několik šancí. Drašnar nastřelil břevno z trestného kopu a svou šanci zahodil i Kuntoš. Druhý poločas byl však více v rukách hostujícího celku i když hrál od 69 min. v deseti po vyloučení Herčíka za dvě žluté karty. Jivina tohoto oslabení nevyužila. Po hrubé chybě zálohy zvýšil soupeř na 2:0. V poslední minutě mohl snížit Michal Štafl, ale z vyložené šance poslal míč těsně vedle tyče.
(Josef Flanderka, foto Jiří Benedikt)

16. kolo

Doubrava A - Jivina 1:2 (0:1)
rozhodčí: Noháč
Jivina: Skála P., Vávra, Frydrych, Holas, Soustružník, Řechtáček, Drašnar, Matoušek, Maděra, Kuntoš, Štafl, (Šámal J., Zikmnund)

V prvním poločase měli více ze hry domácí. Jivina dobře bránila, přesto si Doubrava vytvořila několik šancí. Jivina hrála na brejky a z jednoho z nich vsítil vedoucí gól Michal Štafl. Do 2. poločasu vstoupila lépe Jivina. Již ve 46. min. zvyšoval na 2:0 Jakub Kuntoš. Ihned po rozehrání v následující minutě ovšem snížili domácí na 1:2 (Šelenberk). 10 minut před koncem zápasu odpískal rozhodčí Noháč proti Jivině pokutový kop, který brankář Petr Skála bravurně vyrazil. Jivina pak těsně vítezství ubránila.

15. kolo - 11. 4. 2015

SK Jivina - FC Sporting MB 6:2 (3:0)
rozhodčí: Chrastina
85 platicích diváků

Jivina: Skála P., Frydrych, Zikmnund, Holas, Vávra (Řechtáček), Pánek, Drašnar, Matoušek, Zajíc (Maděra), Kuntoš (Nedvěd), Štafl (Skála J.),

Góly:
Jivina 3. min. (Štafl), 28. min. (Štafl), 39. min. (Štafl), 65. min. (Nedvěd), 67. min. (Nedvěd), 90. min. (Drašnar)
Hosté: 60. min. (Knespl pen.), 78 min. (Knespl)

V 1. poločase byla Jivina lepším mužstvem. Již v první minutě šel sám na branku Kuntoš. Míč zastavila tyč. Střelecky se v prvním poločase hattrickem prosadil Michal Štafl. Hosté byli ve druhém poločase nebezpečnější. Z penalty snížili na 3:1. Pak se dvěma góy prosadil Standa Nedvěd. Hosté ještě snižili na 5:2. V 90. min. potvrdil vítězství nádhernou střelou z po za vápna Zdeněk Drašnar.
Utkání řídil s přehledem rozhodčí Chrastina.

14- kolo se odkládá na 7.6.

13. kolo - 28. 3. 2015

SK Jivina - Březno 2:0 (1:0)
rozhodčí: Švarc
65 diváků

Jivina hrála ve složení: Skála, Frydrych, Zikmund, L. Šámal, Vávra, Štafl, Drašnar, Matoušek, Pánek, Kuntoš, Nedvěd, (náhr. Šámal J., Zajíc, Holas)

Střídání: 20.min. Holas (za zraněného L. Šámala), Zajíc (Kuntoš), 84.min. Šámal J. (Pánek)

Góly: 17.min. 1:0 (Nedvěd), 79. min. 2:0 (Nedvěd),

Domácí Jivina byla po celý zápas lepším mužstvem. Hráči zahodili několik vyložených šancí (Kuntoš, Šafl, Pánek, Nedvěd). Hosté z jedné z mála šancí hned v úvodu zápasu nastřelili břevno.